КАБЕЛ ППЈ 2Х0.75

Кабел (во котур)

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003891 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Кабел за струја Лицнаст 2×0,75mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра