Кабел за Звучници – LSP-014R CAGW0750BK1000 Speaker Cable 2×0.75 mm2

Speaker Cable | 2x 0.75 mm2 | 100 m | Wrap | Black/Red

20 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003347 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР!!! NEDIS обезбедува совршена електронска дополнителна опрема за поврзување на вашата потрошувачка електроника како што се звучници, засилувачи и звучни системи. Нашите производи пренесуваат сигнали со врвен квалитет за одличен звук.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра