ФТП Кабел – FTP Cable Cat5e Solid Gembird Gray 0.50 mm CCA

FTP solid gray cable

18 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Цената е за метар должен!!!FPC-5004E-SOL FTP цврст сив кабел, кат. 5E, 0,50 mm CCA.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра