ФТП Кабел – FTP Cable Cat6 100m Solid Gembird

FTP Кабел

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Цената е за метар должен!!!Карактеристики FTP оклопен LAN кабел со цврсти жици Висококвалитетни CCA проводници Категорија 6

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра