Мрежен Кабел – VLCR85291E100

Solid CAT6 UTP network cable on reel 100.0 m grey

18 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Цврст CAT6 UTP мрежен кабел.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра