КАБЕЛ ПГП 4Х6

Кабел (во котур)

175 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004701 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Кабел за струја полн пресек 4 x 6 mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра