Инвертер Трансформатор 4004D

Инверер трафо

650 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008633 Категорија

Опис

Инвертер трансформатор за употреба во ЛЦД телевизори.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра