Конектор – АЦ-069

Конектор

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008598 Категории ,

Опис

АНТЕНСКИ КОНЕКТОР ЗА ЛЕМЕЊЕ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра