FC-013

F-конектор 7.5 mm

ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004599 Категории ,

Опис

Марка Valueline
Тип Конектор
Конекција 1 F Maшки
Mонтажа Twist On
Дијаметар на контактот 7,5 mm
Заштита за кабелот Не
Боја Сива
Куќиште Meтал
Gold Plated No
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра