Конектор – XLR-3M3M

3p XLR male – 3p XLR male adapter

125 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008438 Категорија

Опис

3p XLR машки – 3p XLR машки адаптер

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра