Сигнална Сијалица – W8-12321

Сигнална сијалица

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003932 Категорија

Опис

Сигнална Сијаличка Црвена 250V 12mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра