Сигнална Сијалица – W8-12304

Сигнална сијалица

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003928 Категорија

Опис

Сигнална Сијаличка Црвена 13X20 230V 0.5W 20×13 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра