Сигнална Сијалица – W8-12320

Сигнална сијалица

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003930 Категорија

Опис

Сигнална Сијаличка Портокалова 250V 12mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра