Сигнална Сијалица – W8-12308

Сигнална сијалица

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003931 Категорија

Опис

Сигнална Сијаличка Црвена 22X30 230 0.5W 30×22 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра