Конектор/Адаптер – KNV34901E High Speed HDMI with Ethernet Adapter Angled 90C

High Speed HDMI with Ethernet Adapter Angled 90° HDMI Connector – HDMI Female Anthracite

120 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008668 Категорија

Опис

1x HDMI™ адаптер под агол од 90°.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра