Кабел со Конектори – VLVP31130B30

Switchable SCART – RCA cable SCART male – 3x RCA male 2.00 m black

170 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003584 Категорија

Опис

SCART – RCA кабел SCART машко – 3x RCA машко 2,00 m црн

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра