Кабел со Конектори – VLVP31120B20

Switchable SCART – RCA cable SCART male – 2x RCA male 2.00 m black

140 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008678 Категорија

Опис

SCART – RCA кабел. SCART машки – 2x RCA машки 2,00 m црн

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра