Кабел со Конектори – VLVP24300B100

RCA AV cable 3x RCA male – 3x RCA male 10.0 m black

220 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008174 Категорија

Опис

RCA AV кабел 3x RCA машко – 3x RCA машко 10,0 m црн

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра