Кабел со Конектори – VLEP11060B20

Euro Power Cable Straight Euro Male – IEC-320-C1 2.00 m Black

145 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002268 Категорија

Опис

Еуро Напоен Кабел . Еуро Машки – IEC-320-C1 2,00 m Црн.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра