Кабел со Конектори – VLEP10200B50

Schuko Power Extension Cable Straight Schuko Male – Schuko Female 5.00 m Black

350 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002999 Категорија

Опис

Шуко напоен продолжен кабел. Шуко Машко – Шуко Женско 5,00 m Црн.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра