Кабел со Конектори – VLAP25100B10

Digital Audio Cable TosLink Male – 3.5 mm Optical Plug 1.00 m Black

220 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004457 Категорија

Опис

Дигитален аудио кабел TosLink Машко – 3,5 mm оптички приклучок 1,00 m црно

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра