Конектор – Bandridge BVP103 High Speed HDMI with Ethernet Adapter Rotatable

High Speed HDMI with Ethernet Adapter Rotatable HDMI Connector – HDMI Female Grey

130 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002276 Категорија

Опис

Ротирачки Конектор/Адаптер 360 степени, HDMI Машко во HDMI женско.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра