Батерија – Batteries Verbatim D Alkaline

Alkaline

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 042337 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА БАТЕРИЈА ! Напон: 1,5 V Висина: 61,5 мм Дијаметар: 34,2 мм Тежина: 134 g Шифра на модел: D-LR20 Моно пакет Големина: 2 Како батеријата Verbatim модел C, моделот D е идеален за употреба во факели и светла со блиц.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра