Батерија – Energenie CR2025 3V Lithium

lithium button cell, 3 V

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005757 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА БАТЕРИЈА!!!
CR2025 литиумска батерија 3V
Високи перформанси и долг животен век
Еднократна употреба, не може да се полни.

Спецификации
Димензии, mm: o19,85, висина: 2,35
Нето тежина: 2,4 g
Капацитет, mA: 160

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра