Батерија – VARTA-CR2016 Varta Professional Electronics 6016 lithium button cell 3V 48057

lithium button cell, 3 V

75 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005756 Категорија

Опис

VARTA нуди оптимален енергетски концепт за сите секојдневни уреди како што се играчки, алармни системи, калкулатори и клучеви од автомобил.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра