Батерија – CR123A Varta Professional Lithium CR123A (6205), Flap-over Blister – Photo lithium battery, 3V

Photo lithium battery, 3 V

220 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004681 Категорија

Опис

Фото батериите од гамата VARTA Premium се погодни за уреди со високи перформанси и професионални камери.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра