mk Macedonian

VARTA-567R2USO

Varta Batteries

150 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002161 Категорија

Опис

Мaрка: Varta

НАПОМЕНА: ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ

Varta Ready2Use

Блистер пакување со:
• 4 x AA Ready2Use
• 2 x AAA Ready2Use

Марка Varta
За употреба Универзална
Уреди Различни
Систем NiMH
Оформување Ready 2 Use
Облик AAA, AA
Напон 1,2 V(DC)
Капацитет 2100 mAh
Боја Жолто / Сина
Код HR03 + HR6
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра