Печ Кабел – UTP-0008/30 Goobay CAT 5e patch cable, U/UTP, grey, 30m 68372

CAT 5e patch cable

420 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

U/UTP | RJ45 Машко | RJ45 Машко | 30,00 m | Тркалезна | ПВЦ | Сив

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра