Печ Кабел – UTP-0008/3 Goobay CAT 5e Patch Cable, U/UTP, white, 3m 68506

CAT 5e patch cable

85 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

U/UTP | RJ45 Машко | RJ45 Машко | 3,00 m | Тркалезна | ПВЦ | Бел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра