Мрежен Кабел – UTP Cable Cat5e 305m Lanberg Stranded Gray CCA

LAN cable category 5e UTP

15 ден

Достапност:

Нема на залиха

Опис

Цената е за еден метар! Мрежен Кабел UTP solid gray cable, cat. 5E, AWG 24 CCA.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра