Утикач Шуко Гумен Атра 1326 Под Агол

Конектор

100 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 333985 Категории ,

Опис

Тип: Гумиран шуко утикач
Монтажа на кабел под агол
Материјал Негоречка гума и пластика
Макс. оптеретување: 16 A / 3600 W
Номинален напон: 230 V ~
Степен на заштита: IP44
Димензии: O36х63mm
Модел. АТРА 1326

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра