Конектор – EL-STA101

Приклучок

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005465 Категорија

Опис

Карактеристики:IEC320-С14 10А 250V~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра