Индустриска Приклучница NA 16 5P

Индустриска спојка

285 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002972 Категории ,

Опис

16A-6h ИП44 240/346V 240/415V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра