Конектор ПЦБ – USB 3.0 B MICRO F R/A SMD

MICRO USB 3.0; B-type Receptacle; Right Angle; SMD+T/H Shell

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008737 Категорија

Опис

Производител ATTEND TECHNOLOGY Тип Micro USB3.0 Тип Б.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра