Напојување – USB Universal Power Charger LDK 5V / 2A

USB charger 5V / 2000mA

230 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005787 Категорија

Опис

USB полнач 5V / 2000mA Ги полни сите уреди што се полнат преку USB.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра