Trafo LED Driver za LED Panel 65-80V 300mA 24W

LED Driver

150 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002278 Категорија

Опис

Model: 24W

Input: AC170-240V 50/60Hz 210mA

Output: DC 65-80V 300mA

Ta: 40C (Max)

Tc.: 75C (Max)

Компатибилен со следниве артикли:

LED Panel 18W 4200K Nadgraden Kocka

LED Panel 18W 6400K Nadgraden Kocka

LED Panel 18w 6400K Nadgraden Okrugli

LED Panel 24W 6500K Nadgraden 

LED Panel 24W 6500K Nadgraden Okrugli

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра