Полнач за во Автомобил – Goobay USB car charger 1A black

USB car charger

180 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 045465 Категории ,

Опис

USB полнач за автомобил . Компактно напојување за мобилни и мали уреди за брзо полнење

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра