Напојување – P.SUP.SMP5V2A5

Universal adapter 230 – 5 V + 8 plugs

850 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002949 Категорија

Опис

Влезен напон 100 – 240 AC V Излезен напон 5 V стабилизиран Да Тип Регулирано напојување USB поврзување Да Излезна струја 2500 mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра