Конектор – USB B MICRO V SMD

MICRO USB 2.0; B-Type Receptacle; Vertical(Straight); SMD

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008733 Категорија

Опис

Производител MTA Тип Micro USB Тип B.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра