Конектор – USB B MICRO R/A SMD 1

MICRO USB 2.0; B-Type Receptacle; Right Angle; Type 1; SMD

70 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008735 Категорија

Опис

Производител MTA Тип Micro USB Тип B.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра