Кабел за Телефон – Telephone flat cable stranded wire 100m

Telephone flat cable stranded wire 100m

10 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002731 Категории ,

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР! Телефонски кабел со 4 внатершни проводници.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра