Држач за Мобилен Телефон – Car Holder for Smartphones Gembird Flexible Neck

Universal smartphone car holder

220 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005797 Категорија

Опис

Прилагодлива ширина за употреба со телефони широк од 40 до 100 mm Флексибилен врат за да го поставите телефонот под кој било агол Силно фиксирање на вшмукувачката чаша на кој било прозорец на автомобилот Спецификации Материјал: ABS Нето тежина: 0,13 kg Должина на вратот: 190 mm Прилагодлива ширина: 40

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра