Кабел со Конектори – TEL-0030 VLTP90825I02

Telecom splitter box RJ11 male – 5x RJ11 female 0.20 m ivory

130 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Телеком сплитер RJ11 машки – 5x RJ11 женски 0,20 m.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра