Конектор – TEL-0009

Telecom wall box RJ11 female ivory

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003555 Категории ,

Опис

Телеком ѕидна кутија RJ11 женска

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра