Конектор – TEL-0008

Modular coupler white

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Врска 1- RJ11 (4/6) Женска врска 2- RJ11 (4/6) Женски.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра