Конектор – TEL-0010

DUPLEX MOD.WALL JACK

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003556 Категории ,

Опис

Дуплекс Модуларен Приклучок за на зид.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра