Конектор – TEL-0007

Modular splitter

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Врска 1- RJ11 (4/6) Машка врска 2- RJ11 (4/6) Женска врска 3 RJ11 (4/6) Женски.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра