Батерија – Batteries Verbatim CR2032 3V Lithium

lithium button cell, 3 V

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100981 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА БАТЕРИЈА !!! Детали за производот Број на дел: 49533 Напон: 3V Тежина: приближно 2,8 g Димензии: 20mm x 3,2mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра