Конектор – SWOP23902B

Mono Connector 6.35 mm Nickel-Plated Black

125 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004747 Категорија

Опис

Моно конектор 6,35 mm, обложен со никел црн.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра