Кабел со Конектори – COTH23200GY30 Stereo Audio Cable

Stereo Audio Cable | 2x 6.35 mm Male – 3.5 mm Male | 3.0 m | Grey

580 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002833 Категорија

Опис

Со Серијата Nedis OnStage Поврзете инструменти, микрофони, звучници, засилувачи и друго за одлична репродукција на звук.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра